آموزش نصب، راه اندازی و پیکربندی فورتی میل (FortiMail) + فیلم


امروزه امنیت ایمیل یک ابزار بهره‌وری کلیدی برای سازمان‌ها محسوب می شود. همچنین این ایمیل یک بردار حمله موفق برای مجرمان سایبری است. طبق گزارش Verizon 2018 تقریبا 49 درصد از بدافزارها از طریق ایمیل نصب شده‌ است. گارتنر ادعا می‌کند که ” تهدیدهای پیشرفته (مانند باج افزار و توافقات تجاری سازمان ها) به راحتی براساس مکانیسم‌های پیش‌گیری مبتنی بر امضا و اعتبار هستند که در یک دروازه الکترونیکی امن (SEG) به طور سنتی مورد استفاده قرار گرفته‌ است.سازمان‌ها معمولا در طیف گسترده‌ای از تهدیدات سایبری، امنیت ایمیل را برای محافظت از کاربران، و در نهایت داده‌ها به کار می برند. این موارد شامل موارد اسپم ها، مهندسی اجتماعی، فیشینگ، باج افزارها و بدافزارها، توافقات تجاری و غیره است.

 

در عین حال، فورتی میل می‌تواند برای محافظت از انواع مختلف داده‌های حساس، کاهش ریسک از دست دادن غیر عمدی و یا عدم انطباق با مقرراتی مانند HIPAA، PCI، GDPR و غیره مورد استفاده قرار گیرد. امنیت پست الکترونیکی از جدیدترین فن‌آوری‌ها و سرویس‌های امنیتی فورتی نت است تا از تهدیدات معمول و پیشرفته محافظت کند در حالی که قابلیت‌های حفاظت از داده ها را برای جلوگیری از از دست دادن داده‌ها حفظ می‌کند.

 

نسخه v6.0 ماشین مجازی این محصول در ادامه قابل دریافت است. نحوه فعال سازی بدین صورت است که پس از استخراج فایل فشرده، فایل fortimail-vm-64bit-250gb-hw7.ovf در VMware Workstation ایمپورت شود.

 

لینک دانلود فایل : FortiMail-v6.0-VM64
فیلم نحوه راه اندازی و بررسی فورتی میل :

نظر بدهید

آدرس ایمیل تان منتشر نخواهد شد.